שובר שוק: מתחם עורכי דין ייחודי בת"א לעבודה ונטווורקינג – קוליגז

המהפיכה של השנתיים האחרונות בענף עריכת הדין, הייתה ללא ספק מעבר של משרדי בוטיק אל מתחמים ייעודיים לעורכי דין. הראשון שנפתח בתל אביב וגרם להתנפלות על החדרים בו, היה מתחם עורכי הדין COLLEEGZ אשר מאחורי הקמתו עומד עו"ד טל נבו נחמיאס אשר מוכר כבעלים של משרד עורכי דין מוביל ברשלנות רפואית וכיועץ אסטרטרגי לאנשי עסקים ועורכי דין בכירים. לדברי טל: "זהו המתחם היחיד בארץ שמתחייב להשיג לקוחות חדשים לחברים בו ומאפשר לעורכי הדין ליהנות במחיר חודשי אחד משקט נפשי וממעטפת הכוללת הכל, לרבות דמי ניהול, חשמל, ארנונה, טלפון, אינטרנט מהיר, מכונות צילום, חדרי ישיבות ללא הגבלת שעות, שירותי מזכירות, מטבח מאובזר ועוד וכן מיתרונות ייחודיים כמו פרסום, שיווק ויחסי ציבור ואפילו חדר כושר מהמפוארים בארץ, ללא עלות נוספת".

מתחם עורכי הדין COLLEEGZ הוקם במגדלי אלון המפוארים, הממוקמים בסמוך לתחנת רכבת השלום בת"א מתוך כוונה של המייסד שנוכחות בת"א ובמיקום כזה יהפכו את עורכי הדין השוהים בו למותגים "כלל ארציים" ולא עירוניים.

היתרונות של המתחם הם:

 

יעוץ שיווקי אינהאוס ויחסי ציבור – ללא עלות

"עורכי דין אשר עסוקים רוב היום בניהול הפרקטיקה המשפטית שלהם, שוכחים שחלק חשוב מהיום צריך להיות מוקדש לשיווק ויחסי ציבור. אנו עושים זאת עבור חברי המתחם ללא כל עלות" טוען טל. השילוב שלי כעו"ד אשר עוסק קרוב לעשרים שנים בניהול משרד בוטיק ובמקביל מייעץ בנושאי אסטרטגיה, פרסום ושיווק לעורכי דין ואנשי עסקים בכירים, יוצר מענה מושלם עבור חברי המתחם". כמו כן המתחם דואג להוציא "הודעות לעיתונות" על תביעות מעניינות ופסקי דין של החברים בו.

הקפדה על מיון וסינון חברי המתחם 

"התהליך שבנינו כולל סינון של עורכי הדין המבקשים לפתוח משרד ראשי או סניף במתחם שלנו, כך שרק המתאימים אנושית ומקצועית לשאר החברים נשארים איתנו". מציין עו"ד נבו "מאחר וזה הבית השני שלנו, חשוב לנו מאד לשים דגש על נוכחות של עורכי דין נחמדים ואווירה נעימה ואכן הצלחנו לשמחתי להשיג זאת".

COLLEEGZ

בלעדיות למשרד אחד בכל תחום

לצורך הפניית וגיוס תיקים אפקטיבית לעורכי הדין החברים במתחם, הוחלט במודע לא לאפשר לשני משרדים מתחרים באותה נישה לשבת במתחם, אלא לתת מקסימום מאמץ מבחינת שיווק ונטוורקינג למשרד אחד בלבד בכל תחום.

גיוס לקוחות חדשים

טל מציין כי אחד האתגרים הקשים העומדים בפני עורכי דין כיום, הוא גיוס לקוחות חדשים עם תיקים משמעותיים: "אני משקיע את רוב זמני בגיוס לקוחות איכותיים עם תיקים מעולים לעורכי הדין שבמתחם וזה מתאפשר באמצעות שורת פעולות שאני מבצע יחד עם שותפי, במרחב הדיגיטלי, בשילוב עם נטוורקינג איכותי אינהאוס בין החברים אשר כאמור כל אחד מהם עוסק בתחום משפטי שונה".

כמו כן מוסיף עו"ד נבו "ידוע כי ככל שהנראות והנוף הנשקפים מהמשרד מרשימים יותר – כך גם הנכונות של לקוחות פוטנציאלים להחתום על הסכם שכר טרחה מכובד – גבוהה יותר. כל החדרים אצלנו הם עם נוף מרהיב מקומה 29 והמתחם כולו עוצבה ע"י האדריכלית שעיצבה גם משרדים של גוגל ופייסבוק".

ניתן להירשם לסיור דרך קישור זה