קוליגז COLLEEGZ

עו"ד? 5 סיבות למה זה ה-זמן לשכור חדר במתחם עורכי הדין התל אביבי המבוקש

הקורונה כפתה עלינו שינויים באורח החיים, גרמה לנו לעצור את מירוץ החיים ולחשוב. לצד ירידה בהכנסות מעריכת דין, יש גם רגעי חסד בתקופה הזאת שגורמים לנו להעז, לחשוב מחוץ לקופסה ולבצע שינויים – דווקא עכשיו. עורכי דין רבים החליטו להמציא את עצמם מחדש ובחרו לעבור לעבודה במתחם עורכי הדין התל אביבי קוליגז. למה ואיך?

1. בזכות המיקום והפסיליטיז

את המשרדים של מתחם קוליגז עיצבה האדריכלית שהייתה אחראית גם את משרדי גוגל, פייסבוק ועוד ענקיות אינטרנט. לא עוד משרדי עורכי דין ארכאיים ומשעממים, אלא מתחם מעוצב להפליט באווירה ביתית והייטקית. המתחם עצמו נמצא במגדל אלון המפואר, בסמוך לתחנת רכבת דרך השלום בת"א וכולל חדר כושר מדהים חינם ושירותי ספא.

2. בזכות שירותי המזכירות

מי שמקבל את פניו של הלקוח שלך, מייצג גם אותך והוא הרושם הראשוני על רמת השירות העתידית שלך. במתחם קוליגז דאגו לצוות מזכירות איכותי במיוחד אשר נותן לכל לקוח שלך קבלת פנים של VIP.

3. בזכות חיי החברה והנטוורקינג

אפשר לעבוד מהבית או מבית קפה, אבל אין כמו חיי חברה וסביבה של קולגות כדי להעצים את חווית העבודה ואת סיעור המוחות.

4. בזכות הייעוץ השיווקי החינמי

במתחם קוליגז יודעים שמשרד מרשים וידע משפטי לא מספיקים. צריך לדאוג להביא לקוחות חדשים. כאן תקבלו ייעוץ שיווקי חינמי של יועץ בכיר בתחום.

5. בזכות המחיר שכולל הכל

עבר נהגנו כעורכי דין לשכור משרדים לבד או חדר אצל משרד עורכי דין קיים, תוך חתימה על חוזי שכירות ארוכים ומייגעים, אשר לרוב לא כולל דמי ארנונה, ניהול, צילום מסמכים ועוד. במתחם colleegz, חשבו על פתרון אשר נותן שקט נפשי – מחיר אחד שכולל הכל וללא בתחייבות לטווח ארוך.

בשלב זה כל החדרים במתחם בתפוסה מלאה אך בקרוב ייפתחו שטחים נוספים. לפרטים נוספים לחצו כאן